Anahtar kelimenizi girin

Gizlilik Politikası

Gizlilik politikası

Aşağıda, www.ne-way.com sitesinde bulunan kişisel bilgilerin korunması ve gizlilik politikamız ile ilgili esaslar ve şartlar belirtilmektedir.

Önemle belirtmek isteriz ki, kullanıcının belirtilen şartları kabul etmesi, bu kişinin Neway Eğitim ve Danışmanlık(Bundan sonra “Neway” olarak anılacaktır), www.ne-way.com adresi aracılığıyla sağladığı bilgilerin kullanım şeklini kabul ettiği anlamına gelir.

Kişisel Bilgiler

Neway’in verdiği eğitimlere katılmak için Kullanıcı’nın, Neway’e kendisine ait Ad, Soyad, T.C. Kimlik No, elektronik posta adresi ile iletişim telefonu bilgilerini sunması gerekmektedir.

Bilgilerin Saklanması

Neway, kendisine elektronik ortamdan sunulan kişisel bilgileri belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Neway, yukarıda belirtilmiş olan bilgilerin katılımcı tarafından bildirilmesinin akabinde, bu bilgilerin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuata uygun şekilde kaydedildiğini katılımcılara bildirir.

Amaçlar

www.ne-way.com sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikteki bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler ziyaretinizin saati ve süresi, ilgilenilen sayfalar ve daha önce ziyaret edilen site bilgisini içermektedir. Bu bilgiler sadece istatiksel amaçlı olmak üzere, geliştirici fikirler üretebilmek ve siteyi daha sorunsuz işler hale getirmek adına kullanılır.

Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olarak hizmet vermektedir.

Güvenlik Önlemleri

Neway, Gizlilik Politikası gereği sizinle ilgili hiçbir kişisel bilginizi web sitesinde barındırmaz. Web sitesinde saklanan bilgiler tamamen istatistiksel bilgiler olup hiçbir kişisel bilgi içermez. Tüm kişisel bilgileriniz güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Kredi kart numaralarınız en yeni e-ticaret teknolojisi kullanılarak şifrelendirilir. Neway’de veri güvenliği sistemleri kullanılmaktadır. Sunucu yazılımımız (SSL) bu anlamda en üst standardı belirlemekte olup, kredi kartı işlemleriniz için en güvenilir güvenlik sistemidir.

Kredi kartınıza ait bilgiler sistemimiz üzerinde kayıt altında tutulmamaktadır.

Neway, kart bilgileriniz de dahil olmak üzere sistemimiz üzerinden işlenen tüm bilgi ve işlemleriniz için gerekli güvenlik önlemlerinin alındığını taahhüt eder. Ancak Katılımcı, kullanım sırasında hiçbir sistem hakkında tam olarak güvence verilemeyeceğini unutmamalıdır. Bunun koşulsuz bir garanti anlamına gelmediğini unutmamalıdır. Neway üzerinden yapacağı işlemleri bu husus doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Neway, Gizlilik Politikası gereği arşiv, sistem ve kurulumlarında gerekli güvenlik önlemlerini almaktadır. Kişisel bilgilerin yürürlükteki ilgili kanunlara uygun şekilde kullanılacağını ve muhafaza edileceğini garanti eder.

Gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak kabul ederiz. Gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini önlemek için özen gösteririz. Yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı taahhüt etmektedir.

Neway, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla, talepleri halinde, kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar.

Bildirimler

Neway, Gizlilik Politikası gereği başka internet sitelerine link verebilir. Neway, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz; ad-soyad, T.C. kimlik no, firma bilgileri, adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve katılımcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermektedir.

Onaylama

Katılımcı, bu koşulları kabul ettiği takdirde, kişisel bilgilerinin kişisel bilgiler dosyasına kaydedilmesini kabul etmektedir. Neway tarafından yukarıda belirtilen amaçlar için kullanılmak üzere otomatik uygulamaya alınmasını kabul ettiğini bildirmiş olur.

Değişiklik Hakları

Neway, gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda Satış Sözleşmesi ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Buna hizmet bedeli eklenmesi vb. değişiklikler de dahildir. Bu eklemeler, değişiklikler, düzenlemeler, ya da iptaller ilan edilir edilmez internet sitesinde yayınlanacaktır. Ayrıca Katılımcının kayıt esnasında vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda en etkin yöntemlerle bildirimler yapılacaktır. Katılımcının Neway’e sunduğu iletişim bilgilerinin doğru ve güncel olması gerekmektedir. Aksi bir durumda Neway sorumluluk kabul etmeyecektir. Katılımcı, Neway’in eğitimlerine katılmaya devam etmekle olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.

Katılımcıların giriş, iptal, düzeltme ve itiraz hakkı

Neway, Katılımcılara yürürlükteki yasamaya uygun olarak giriş, bilgilendirme, düzeltme, iptal ve itiraz hakları vermektedir. 15/1999 numaralı Kişisel Verileri Koruma Kanun’da belirtildiği üzere, Katılımcı aşağıdaki yolları kullanabilir. Nüfus Cüzdanı fotokopisi ile birlikte yazılı bir başvuru yaparak bu haklarından faydalanabilir: