Anahtar kelimenizi girin

Eğitmenleriniz

BURAK YILMAZ

Kalite Yönetim / Sürdürülebilirlik

2000 yılında Dokuz Eylül Mühendislik Fakültesi’nden İşletme Fakültesinden çift Anadal yaparak mezun oldu. 2000 yılında CP Food şirketinde operasyon mühendisi olarak işe başladı.  2006 yılında Gemi işletme, inşa ve tamir yönetiminde sektörde lider olan BP Ship Management Şirketinde Kalite Yöneticiliği görevine başladı ve bu sektörde BP, Chevron, Exxon gibi Major Oil Company Standartlarının sertifikalandırılmasında şirket bünyelerinde uygulanması görevlerinde yer aldı.

Devamında BP Ship Management Firmasında Quality – Productivity Efficiency, Müşteri Odaklılık çalışmalarında bulundu ve bu sektörde, Chevron, Exxon gibi Major Oil Company Standartlarının sertifikalandırılmasında şirket bünyelerinde uygulanması görevlerinde yer aldı.

Daha sonra Schneider Electric Firmasında Dağıtım Trafosu fabrikasında ve Bölge tesislerde Kalite ve Sürekli Gelişim Yalın 6 Sigma çalışmalarının yanı sıra aldığı Master Black Belt Six Sigma Kara Kuşak Uzmanlığı belgesi ile birçok maliyet bazlı (cost based) sürekli gelişim faaliyetlerini lead ederek, süreçlerin iyileştirilmesine büyük oranda katkıda bulundu.

Kurumsal şirketlere, üniversitelerin Üretim, Tedarik Zinciri, teknik & idari kadrolarına, öğrencilere, genç girişimcilere, kişisel gelişim ve süreç analizleri, Yalın 6 Sigma, Yalın Üretim, kalite yönetim, yönetim sistemleri, problem çözme teknikleri üzerine inovatif eğitimler vermekte, seminerlere katılmakta, atölye çalışmalarına liderlik etmektedir.
2000 yılında Dokuz Eylül Mühendislik Fakültesi’nden İşletme Fakültesinden çift Anadal yaparak mezun oldu.
2000 yılında CP Food şirketinde operasyon mühendisi olarak işe başladı.
2006 yılında Gemi işletme, inşa ve tamir yönetiminde sektörde lider olan BP Ship Management Şirketinde Kalite Yöneticiliği görevine başladı ve bu sektörde BP, Chevron, Exxon gibi Major Oil Company Standartlarının sertifikalandırılmasında şirket bünyelerinde uygulanması görevlerinde yer aldı.
2006 yılın Shipyard QC Ekibinin yeniden organizasyonunda görev alarak 62 kişilik denetim ekibini oluşturarak Şirket tarafından başarı sertifikası ile ödüllendirildi.
2006 yılından sonra müşteri memnuniyeti 10002 ve şikayetleri konusunda çalışarak Major Oil Company Müşteri Dostu Ödülünün alınmasını sağladı.
ISO 10002, ISO 17020 Muayene ISO 17025 Laboratuvar Akreditasyonlarının ve TSE Ürün ve Hizmet yeterliliklerinin alınmasında görev almıştır.
2008 yılında Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak Sertifikasını Fransa’dan aldı sahibi oldu.
2008 yılında Üretim Verimliliği ve Kalite Departmanı Yöneticiliğine atandı ve bu alanda 10’dan fazla başarılı proje imza attı.
2009 yılında Schneider Electic Firmasında göreve Kalite Müdürü olarak başladı ve trafo fabrikası kurulması sertifikasyon ve izinleri aşamalarında çalıştı.
Schneider Electric Global ile ortaklaşa düzenlenen Yalın üretimi projesinde 200’ü aşkın projede en iyi proje olmaya hak kazanan projeye imza atmıştır ve ödüle layık görülmüştür.
2010 yılında Yalın 6 Sigma Kara Kuşak Sertifikasını yine Fransa’dan aldı ve sürekli gelişim projeleri yürüttü ve proje mentörlükleri yaptı.
2013 Yılında yine General Electric GE Turkey firmasında İş ve Proses Geliştirme Müdürü olarak göreve başladı.
2009 yılından itibaren şirket bünyelerinde ve dış firmalara eğitim hizmetleri sürdürmektedir.
100’ü aşkın Yalın Altı sigma Yeşil Kuşak yeşil kuşak yetiştirilmesinde ve 80’ı aşkın verimlilik projesine koçluk yapmıştır.

EĞİTMENLİK 95%
İŞ YÖNETİMİ 99%
ÇEVRE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK 100%
KALİTE YÖNETİMİ 100%

PROGRAM YÜRÜTÜCÜLERİMİZ

PROFESYONEL EĞİTMENLERİMİZ İLE TANIŞIN