Anahtar kelimenizi girin

Eğitmenleriniz

MICHAEL ZILLES

Kalite Yönetim / Sürdürülebilirlik

Michael Zilles, Philipps – Universität, Marburgi Üniversitesi Bilim ve Eğitim bölümünden mezun olduktan sonra yüksek öğrenimini Johns Hopkins University, School of Advanced International Studies, Washington D.C Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Daha sonra çalışma yaşamına Procter & Gamble GmbH şirketinde Junior Marka Müdürü olarak başladı. İleriki yıllarda Gruber, Titze & Partner, Gallen Consulting Group AG gibi firmalarda yönetim Danışmanlık çalışmalarını yürüttü.

1993-2003 yılları arasında BERTELSMANN GROUP Almanya’da Yönetim Kurulu Üyesi, Geneller Müdür ve daha sonrasında CEO olarak görev yaptı. 2004-2007 yıllarında FRANZ HANİEL & CİE. GMBH firmasında Daha sonraki yıllarda ise DBH – Holding, BELFOR, şirketlerinde Satış Pazarlama Direktörlüğü ve Yönetim Kurullarında yer aldı.

İş yaşamı boyunca inovatif projelerin hayata geçirilmesi için bir çok projede çalışmak olmak ile beraber uzmanlık alanları Design Thinking, Satış Pazarlama Yönetimi, Agile, Stratejik Planlama ve bir çok yönetim metodolojisi bulunmaktadır.

EĞİTMENLİK 95%
İŞ YÖNETİMİ 99%
ÇEVRE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK 100%
KALİTE YÖNETİMİ 100%

PROGRAM YÜRÜTÜCÜLERİMİZ

PROFESYONEL EĞİTMENLERİMİZ İLE TANIŞIN