Anahtar kelimenizi girin

Eğitmenleriniz

Dr. FATİH ANIL

Kalite Yönetim / Sürdürülebilirlik

Dr. Anıl, İTÜ’de İşletme Yüksek Lisansını, Amsterdam Üniversitesi’nde Ekonomi Yüksek Lisansını ve Marmara Üniversitesi’nde Üretim Yönetimi ve Pazarlama alanında Doktorasını tamamladı. Çalışma hayatına İktisadi Kalkınma Vakfı’nda Ekonomist – AB Uzmanı olarak başlayan Dr. Anıl (söz konusu dönemde İKV tarafından yayınlanmış AB Konuları ile ilgili yayınları bulunmaktadır) daha sonra Beymen’de Finansman ve Ticaret Müdürü olarak görev aldı.

Sonrasında Orjin Holding firmalarından Elements Tekstil’in Genel Müdürlüğünü yürüttü.(1994-2004), ardından C5 Mobile firmasında COO görevini yerine getirdi. 2008-2011 yıllarında Orka Holding Damat Tween ADV – D’S Damat) Genel Müdürlüğünü yapmıştır. Dr. Anıl, halen icra kurulu üyesi olarak devam ettiği görevinin yanı sıra, Barem Research, Sportive – Toksöz AŞ (İş Girişim Ortaklığı)gibi firmalarda icra kurulu, yönetim kurulu üyesi veya yönetim danışmanı olarak görev almıştır. Dr. Fatih ANIL Mart 2018 yılı itibari ile Anadolu Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız) olarak görev yapmaktadır.
Dr. Fatih ANIL sektördeki işlerinin yanı sıra Nişantaşı Üniversitesi’ nde öğretim üyesi olarak yönetim konularında ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde MBA sınıflarında Perakende Yönetimi ve Stratejik Pazarlama konularında ders vermektedir.

Bunlara ilave olarak 2010 yılında European School of Economics-Floransa Kampusu – Visionary Leadership Programına konuk konuşmacı olarak katilmis ,2017 yılında Pristina Üniversitesi ve Kuveyt Üniversitesinde Boğaziçi Üniversitesi ve Limak Holding ortak programında “New Trends in World Economics ,International Trade&Marketing’ konulu ders vermiştir.
2016 yılında ‘Pazarlamadan Perakendeye, Hayata Dair isimli kitabi yayınlanmış, söz konusu kitap D&R mağazalarında en çok satan iş kitapları arasına girmiş ilk yıl 5 baskı yapmıştır. 2017 yılında İstanbul Sanayi Odası için ‘Sanayi Firmalarında Orta Ölçek Tuzağı’ isimli ortak çalışması tematik rapor ve kitap olarak yayınlanmıştır.

EĞİTMENLİK 95%
İŞ YÖNETİMİ 99%
ÇEVRE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK 100%
KALİTE YÖNETİMİ 100%

PROGRAM YÜRÜTÜCÜLERİMİZ

PROFESYONEL EĞİTMENLERİMİZ İLE TANIŞIN