Anahtar kelimenizi girin

Eğitmenleriniz

Dr. LEVENT BUDA

Kalite Yönetim / Sağlık

1966 yılında İzmir’de doğdum ve ilkokul, ortaokul ve İzmir Atatürk Lisesi sonrasında 1991 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. Sonrasında hekimlik hayatımın büyük bir kısmını tatlı anılarla çalıştığım Devlet Kurumları’nda farklı seviyelerde çalışarak geçirdim. Fotoğraflarda gördüğünüz gibi olduğumdan genç görünümümü borçlu olduğum Homeopati’yi öğrenmeye 2001 yılında başladım. 2002 yılında burslu olarak Avrupa Homeopati Enstitüsüne kabul edildim ve 6 aşamalı Homeopati eğitimini 3 yılda tamamladım. Ardından aynı enstitünün Homeopati Eğitici Eğitimlerini, Klasik Homeopati Derneği’nin verdiği eğitimler sırasında tamamlayarak Homeopati Eğiticisi Ünvanı aldım.

Ancak Homeopati ile başladığım yolculuk sırasında önüme çıkan engeller ve hastalarımdan aldığım soruları cevaplama gerekliliği beni Fitoterapi öğrenmeye zorladı. Böylece Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesinin verdiği Fitoterapi kurslarını tamamladım. Böylece yolumda ilerlerken 2011 yılında Klasik Homeopati Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçildim. 2 yıl boyunca bu görevi yaptığım süre zarfında çok sayıda Homeopati Eğitimi ve uluslararası bir organizasyon olan Dünya Homeopati Günü 2012 yılı Dünya Kutlaması’nı organize ettim.

Homeopati ile ilgilenmeye başladığım günden beri pek çok uluslararası & ulusal kongre ve eğitime katıldım, bolca sunum ve yayın yaptım. 2015 yılında ilk kitabım basıldı. Devamlı eğitim almanın insan hayatı için en besleyici öğelerden birine inandığım için hayatımda eğitim hiç bitmeyecek. Hem kendimi besleyeceğim organizasyonlara katılımım devam edecek, hem de toplumun eğitilmesine verdiğim değer yüzünden yazdığım bloglar, verdiğim röportajlar, TV programları ve diğer sizlerle buluşma alanları (sosyal medya) içerisinde bilgilendirmelerim yer almaya devam edecekler.

Pek çok ulusal ve uluslararası sivil toplum kuruluşuna üyeyim. Homeopati ile ilgili olarak geçmiş dönemde başkanlık görevini yürüttüğüm Klasik Homeopati Derneği özel bir öneme sahiptir. Ayrıca LMHI (Uluslararası Homeopatik Hekimler Birliği) ve ECH (Avrupa Homeopati Komitesi), içerisinde aktif görevler aldığım uluslar arası mesleki kuruluşlardır. 2016 yılında üniversitede birlikte hekimlik eğitimi aldığım yakın dostlarım ve meslektaşlarım ile birlikte toplumdan aldıklarımızı tekrar topluma aktarmamız gerektiği düşüncesinden yola çıkarak kurduğumuz Atlas Vakfı aracılığı ile de sosyal çalışmalar yapmaktan, üniversite öğrencilerine burslar sağlamaktan, hayatla başa çıkabilmelerini kolaylaştıracak eğitimler düzenlemekten ve böylece vatana hayırlı, bilimin ışığında ilerleyen gençleri desteklemekten onur duyuyorum.

2007 yılından beri düzenli olarak hastalarımı gördüğüm bir muayenehanem bulunmakta ve 2011 yılından beri sadece muayenehanemde çalışıyorum. Evliyim ve gururla söyleyebileceğim hiç antibiyotik kullanmadan büyüttüğümüz bir oğlumuz var. Şu an İsviçre’de yaşıyoruz ve İzmir’e düzenli seyahat ederek hastalarımı görüyorum.

EĞİTMENLİK 95%
İŞ YÖNETİMİ 99%
ÇEVRE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK 100%
KALİTE YÖNETİMİ 100%

PROGRAM YÜRÜTÜCÜLERİMİZ

PROFESYONEL EĞİTMENLERİMİZ İLE TANIŞIN